Już po raz trzeci, w historii Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży UKS Czeczewo udowodniło, że należy do czołowych drużyn w rugby, wygrywając 27 września 2009 (niedziela) finał , w kategorii żak,(7:0).
Finałowy mecz, na stadionie CKiS w Pruszczu Gdańskim, zdominowali młodzi rugbiści z Czeczewa Od pierwszej minuty przejęli inicjatywę. Ich przeciwnik Tur Chojnice nie rezygnował z ataku. Co chwilę przedzierał się przez obronę przeciwnika. Po kilkuminutowej grze na środku boiska, znowu do ataku przystąpiła drużyna z Czeczewa. Szybkie podanie piłki do Michała Skrzyńskiego, który w brawurowym rajdzie, wykończył akcję rozpoczęło korzystną, dla drużyny z Czeczewa, statystykę kolejnych przyłożeń. Zaraz potem Tur Chojnice ruszył do walki, ale wszystkie ich akcje ofensywne zatrzymały się na murze czeczewskiej obrony.
W drugiej połowie meczu bilans przyłożeń poprawili brawurowymi rajdami: Dawid Pupacz, Robert Sypion i reprezentujący prawdziwie mistrzowski styl gry Michał Skrzyński. On też został uznany, w tej kategorii wiekowej, za najlepszego zawodnika.
12 minutowy finał, w kategorii żak, zdominowali młodzi rugbiści UKS Czeczewo. Ich gra była ofensywna i skuteczna. To oni tego dnia byli aktorami pierwszego planu.

II miejsce: Lechia Gdańsk
Zwycięski skład UKS Czeczewo: Dawid Pupacz, Michał Skrzyński, Damian Kun, Karol Cyman, Dominik Trzebiatowski, Patryk Wierziński, Grzegorz Richert, Oskar Formela, Robert Sypion, Szymon Dampc.

Kategoria: mini żak
I miejsce: Lechia Gdańsk,
II miejsce: UKS Czeczewo,
IV miejsce: Arka Gdynia.

Trenerem obu drużyn UKS Czeczewo jest Paweł Bil- nauczyciel WF- u w Zespole Szkół w Czeczewie.Organizatorem wyjazdu rugbistów z Czeczewa na Turniej był Urząd Gminy w Przodkowie.