Po zakończeniu I semestru, przed feriami, odbyło się spotkanie integracyjne. Według tradycji szkolnej tego dnia wszyscy uczniowie , jak również rodzice i wychowawcy klas, uczestniczą w zabawach, konkursach i przedstawieniach .

 

 

Na początek, w rytmie karnawałowych melodii, wykonywanych przez pana Tadeusza, bawili się wszyscy przybyli. Następnie gościliśmy uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przodkowie, którzy zaprezentowali przedstawienie „Królewa Śnieżka i siedmiu krasnoludków” w języku niemieckim !!!.

 

Swoją premierę miała też gazeta klasy IV „To i owo na klasowo” oraz spotkanie z przedstawicielem policji na temat bezpiecznych ferii.

Tego dnia nie mogło zabraknąć teatrzyku kukiełkowego. W tym roku Teatr Frajda zaprezentował „Opowieść Wigilijną”. Pomimo tak licznych atrakcji najważniejszym punktem naszej uroczystości było spotkanie z Gwiazdorem. Z największą niecierpliwością ten gość oczekiwany był przez najmłodsze dzieci, które doskonale wiedziały, że nie tylko będą mogły porozmawiać z tą niezwykłą osobą, ale również otrzymają od niego zasłużoną paczkę. Tak też się stało.

Ten dzień z pewnością wszyscy mogliśmy zaliczyć do udanych. Kolejny już za dwanaście miesięcy. Odliczamy !!!

GK

Foto: Grzegorz Krefta