W cyklu Regionalnych Turniejów Dzieci i Młodzieży w rugby organizowane są trzy turnieje- dwa jesienne i jeden wiosenny. Ich celem jest wyłonienie po trzy najlepsze drużyny z regiony do kolejnych etapów rozgrywek. Nasz rejon obejmuje województwo pomorskie i warmińsko-mazurskie. Po rundzie jesiennej zawodnicy z UKS Czeczewo w kategorii mini-żak zajmowali III miejsce (20 pkt.), żacy również zajmowali III miejsce (18 pkt.). Punkty przyznawane są za zdobyte miejsce. Dnia 8 maja 2011 roku w Sopocie odbył się kolejne rozgrywki w ramach III Regionalnego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Rugby. Spotkanie to wyłoniło uczestników finału krajowego. UKS Czeczewo startowało w kategorii: Mini Żak i Żak.
Mini żacy w składzie: Krasowski Piotr, Toporek Szymon, Konkol Dominik, Słupek Dominika, Christiansen Tobias i Szczęsny Nikodem rozegrali w grupie A następujące mecze: Czeczewo-Arka 1:4, Czeczewo – Olsztyn 6:0.
W meczu o III miejsce Czeczewo przegrało z Lechią 0:1. W finale Arka pokonała SP5 Poznań 1:0 zdobywając I miejsce.Żacy w składzie: Trzebiatowski Dominik, Giebień Sebastian, Kreft Sebastian, Dampc Szymon, Kun Damian, Szwaba Robert, Bejer Marek, Słupek Michał rozegrali w grupie B następujące mecze: Czeczewo – Arka 3:3, Czeczewo-Ogniwo 2:2.
W meczu o III miejsce Czeczewo przegrało z Lechią 0:7. W finale Arka wygrała 7:0 z SP 10 Gdynia. W łącznej klasyfikacji rozgrywek Regionalnych Dzieci i Młodzieży w sezonie 2010-2011 następujące Zespoły zdobyły najwięcej punktów:

Kategoria Mini Żak:
1.Lechia Gdańsk,
2.Arka Gdynia,
3.UKS Czeczewo,
4.Ogniwo Sopot,
5.WMDP Olsztyn,
6.SP 10 Gdynia.

Kategoria Żak:
1.Lechia Gdańsk,
2.Arka Gdynia,
3.UKS Czeczewo,
4.Ogniwo Sopot,
5.SP Gdynia,
6. WMDP Olsztyn.

Oba zespoły z Czeczewa awansowały do Turnieju finałowego, który odbędzie się 11 czerwca b.r. w Poznaniu.
Trenerem obu zespołów jest Paweł Bil.

Jan Wiśniewski