Dnia 6 czerwca 2011r. uczniowie z klas 0-IV z Zespołu Szkół z Czeczewie wybrali się do „Parku Przyrody” w Przywidzu. Park ten jest miejscem odpoczynku, zabawy, spędzania wolnego czasu dla całej rodziny. Dla odwiedzających przygotowano liczne atrakcje m.in. : park linowy, wielką kulę, quady, strzelnicę i Wioskę Indiańską. Na najmłodszych czeka kolorowy Kids Park z animatorami. Dla dzieci w wieku szkolnym są programy przygodowe. 
Na miejscu uczestnicy wycieczki zostali podzieleni na 3 grupy. Uczniowie z najmłodszych klas udali się na zajęcia do Wioski Indiańskiej. Tam poznawali kulturę i życie Indian. W drugiej grupie, uczniowie z klas II i III wcielili się w piratów i poszukiwali skarbów, wspinali się na linie, śpiewali piosenki pirackie i strzelali do celu z wiatrówki.
Grupę 3 czekały nie lada emocje m.in. tor przeszkód w parku linowym, do którego udali się uczniowie z klasy IV. Po tych interesujących i wyczerpujących zajęciach czekały na uczniów kiełbaski z grilla. Na zakończenie uczestnicy wycieczki bawili się na placu zabaw.
Szczęśliwi i zmęczeni wróciliśmy do domów.

{joomplucat:41 limit=1|columns=1|ordering=random}