22 czerwca 2011 r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czeczewie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego i pożegnanie uczniów klasy III gimnazjum, której wychowawcą był p. Paweł Bil. Absolwenci, dziękując za wszystkie wspólne spędzone lata i trud włożony w edukację podkreślali, iż „Najważniejsze i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku jest wykształcenie”. Tegoroczni absolwenci to: Bokotko Małgorzata, Brylowska Katarzyna, Flis Justyna, Grota Tomasz, Herrman Grzegorz, Hoppe Katarzyna, Jasińska Justyna, Kloskowski Arkadiusz, Kun Aleksandra, Magrean Anna, Mazur Magdalena, Ojowski Dariusz, Okrój Patryk, Richter Dawid, Wilczewska Katarzyna.

{joomplucat:44 limit=1|columns=1|ordering=random}

Podczas uroczystości nie zabrakło również gratulacji, które przekazał dyrektor Jerzy Stachurski wszystkim uczniom biorącym udział w konkursach, które odbywały się w ciągu całego roku szkolnego, w tym rugbystom, którzy zajęli: V miejsce- w kategorii „mini żak” i IX miejsce – w kategorii „żak” w Turnieju Finałowym Ogólnopolskich Rozgrywek Dzieci i Młodzieży w Rugby w Poznaniu.
Tego dnia nie zabrakło również życzeń ze strony: Przedstawicieli Wójta Gminy Przodkowo,, Przewodniczącej Rady Rodziców, Księdza Proboszcza. Wszyscy goście życzyli uczniom, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji szkoły udanych wakacji, dziękując jednocześnie za pracę z dziećmi i młodzieżą w mijającym roku szkolnym.
GK