Wraz z rozpoczęciem się roku szkolnego wielu rodziców zaopatruje swoje pociechy w niezbędne przybory szkolne i podręczniki.   Dla każdego rodzica jest to zawsze duży wydatek. Dnia 7 września do naszej szkoły zawitał pan wójt Andrzej Wyrzykowski, który zafundował pięciorgu uczniom naszej szkoły  tornistry i  plecaki z wyposażeniem w różnego rodzaju pomoce oraz przybory szkolne. Tego dnia Pan Wójt również zawitał w pozostałych szkołach naszej gminy obdarowując uczniów tornistrami. Jak powiedział: „ przybory szkolne podarowali uczniom gminy Przodkowo ludzie wielkiego serca. Dzisiaj przekazuję je uczniom, życząc jednocześnie wielu sukcesów w nowym roku szkolnym”.  Dzieci bardzo były zaskoczone i uradowane takimi prezentami. Dzięki nim z radością rozpoczęły nowy rok szkolny.

Foto: Anna Laskowska
Anna Laskowska