Dnia 08. X. 2011 roku w Sopocie, na boisku Ogniwa odbył się II Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w rugby. Zawodnicy ze  Szkoły z Czeczewa startowali w następujących kategoriach wiekowych: mini żak i żak, wystawiając aż trzy drużyny.
3.SP 10 Gdynia
Młodsza drużyna SP Czeczewo przegrała z Arką 0:4 oraz z Ogniwem 1:4.Walcząc o 5 miejsce przegrano również z uczniami SP 10 Gdynia 1:3.W składzie tym wystąpili uczniowie z klas: I-III.
Bardziej doświadczona i składająca się ze starszych chłopców drużyna UKS Czeczewo, w swoim pierwszym meczu, uległa Gdańskiej Lechii 1:4 oraz wygrała z uczniami SP 10 Gdynia 3:0.W meczu o III miejsce UKS Czeczewo UKS Czeczewo przegrało z Ogniwem Sopot 0:3, zajmując IV miejsce. W składzie tym wystąpili uczniowie z klas III-IV.

3.UKS Czeczewo
Czeczewscy rugbiści minimalnie przegrali swój pierwszy mecz z Lechią 3:4 oraz wygrali z Turem Chojnice 5:3. W meczu o III miejsce, zdekompletowani poprzez kontuzje nie byli w stanie zagrać całego meczu i po kilku minutach pierwszej połowy, trener UKS Czeczewo zdecydował o przerwaniu gry- zajmując ostatecznie IV miejsce.