L.P.

Data

Nazwa Imprezy

Osoby odpowiedzialne

Współpraca

1.

02.09.2019

Inauguracja roku szkolnego 2019/2020

Rada Pedagogiczna, Dyrektor

 

2.

Wrzesień

Czytamy nowele

Rada Pedagogiczna
Dyrektor

 

3.

wrzesień

Sprzątanie Świata

Rada Pedagogiczna

 

4.

wrzesień

Wybory do Samorządu Uczniowskiego

G. Damps

A. Laskowska, wychowawcy klas

5.

27.09.2019

“Bieg Kaszubów” – bieg przełajowy(sport)

Rada Pedagogiczna    Dyrektor

Rada Rodziców

6.

 

Październik

 

Ślubowanie Kl. I SP

 

Ewelina Warenycia

 

 

 

7.

11.10.2019

Dzień Edukacji Narodowej

Rada Pedagogiczna    Dyrektor

Rada Rodziców

7.

16.10.2019

Dzień Patrona

 

Rozstrzygnięcie konkursu na logo szkoły

Dyrektor, G. Damps,

A. Laskowska, O. Kreft

Rada Pedagogiczna

Organ prowadzący   

8.

12.11.2019

Święto Niepodległości – apel

E. Chmielowska, A. Domaros

 

9.

listopad

Andrzejki

wychowawcy klas

Samorząd uczniowski

10.

grudzień

Konkurs na szopki bożonarodzeniowe

wychowawcy klas

 

11.

06.12.2019

Mikołajki

wychowawcy klas

Samorząd uczniowski

12.

16-20.12.2019

Kiermasz bożonarodzeniowy

A.Laskowska, A.Wicka, O.Kreft

 

13.

20.12.2019

Wigilia Szkolna

wychowawcy klas

 

14.

20.12.2019

Wigilie Klasowe

wychowawcy klas

 

15.

styczeń

Koncert Kolędowy

Jerzy Stachurski, G.Damps, O. Kreft

Wychowawcy klas 0-III

16.

styczeń

Jasełka

G. Damps, A. Laskowska

 

17.

styczeń

Zabawa karnawałowa

Rada Pedagogiczna

Samorząd uczniowski

18.

14.02.2020

Walentynki

Samorząd Uczniowski

 

19.

marzec

Konkurs biblioteczny – Maraton Czytelniczy

Biblioteka Szkolna

cały rok

20.

luty

Konkurs Recytatorski Poezji Polskiej – eliminacje szkolne

nauczyciele języka polskiego, bibliotekarz

n-le nauczania wczesnoszkol.

21.

marzec

Turniej Wiedzy Pożarniczej

Jerzy Stachurski

OSP Czeczewo

22.

09.03.2020

Dzień Kobiet

Jerzy Stachurski,

A. Domaros, Ł.Formela,

P. Bil, G.Krefta, K. Kreft

Rada Rodziców

Wychowawcy klas 0-III

23.

marzec

Konkurs matematyczny

A.Kreft

 

24.

kwiecień

Konkurs na ozdoby wielkanocne

wychowawcy klas

Samorząd uczniowski

25.

kwiecień

Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kaszubskiej „Rodno Mowa” – eliminacje szkolne

O. Kreft

Jerzy Stachurski,

Anna Kreft

wychowawcy klas

 

26.

kwiecień

Kiermasz wielkanocny

A.Wicka

B.Ulkowska

27.

04.05.2020

Święto Konstytucji 3 Maja – apel

E.Chmielowska, A.Domaros 

 

28.

26.05.2020

Dzień Matki

E.Warenycia

Rada Rodziców

29.

02.06.2020

Dzień Dziecka – Dzień sportu,

Rada Pedagogiczna, Samorząd Uczniowski

P.Bil

Rada Rodziców

SPSz w Cz-wie

30.

cały rok

Spotkania z twórcami

Rada Pedagogiczna, Dyrektor

Bibliotekarz, pedagog

31.

czerwiec

Dzień Kaszubski

 

 

32.

czerwiec

VI Dzień Języków Obcych

A. Domaros, Ł.Formela, M.Heise,

J.Szymańska-Janczak

 

33.

czerwiec

Zdobycie karty rowerowej

P.Bil , A.Laskowska

Wychowawcy klas, Policja

34.

czerwiec

Dzień profilaktyki i promocji zdrowia

O.Kreft, J.Stachurski, D.Kitowska

Wychowawcy klas

35.

25.06.2020

Pożegnanie Absolwentów

O.Kreft, E. Chmielowska

 

36.

26.06.2020

Zakończenie roku szkolnego

Rada Pedagogiczna, Dyrektor

Rada Rodziców