Turniej piłki Nożnej Dziewcząt
                  Eliminacje Gminne
      Dnia 6 maja 2013r. w Przodkowie od godz. 9:30 rozpoczął się Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt na etapie Gminnym. Wzięły w nim udział drużyny z gimnazjów z: Czeczewa, Pomieczyna i Przodkowa. Najlepszą drużyną zostały gimnazjalistki z Czeczewa. Za pierwsze miejsce zostały nagrodzone pucharem oraz możliwością udziału w eliminacjach powiatowych.
                 Eliminacje Powiatowe
      Dnia 8 maja 2013r. w Sulęczynie odbyły się eliminacje powiatowe Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt. Wzięły w nim udział uczennice z gimnazjum z: Czeczewa, Chmielna, Gołubia, Goręczyna, Żukowa oraz Sulęczyna. W turnieju tym drużyna z gimnazjum z Czeczewa zajęła II miejsce.
MagdaT

Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby – 18 maja 2013r.

W sobotę 18 maja na Stadionie Narodowym Rugby w Gdyni odbył się kolejny Regionalny turniej Dzieci i Młodzieży w Rugby. W czterech kategorii wiekowych startowało około 160 zawodników. Uczniowie z Czeczewa rywalizowali w najmłodszej grupie mini żak.
Ogniwo Sopot – UKS Czeczewo 1:3
Zawodnicy: Kuba Maliszewski, Michał Węzeł, Nikodem Pupacz, Armin Wilczewski, Seweryn Krauza, Przemek Zabrocki, Natan Toporek, Grzegorz Krenc, Adrian Kloskowski, Adrian Skerka, Piotr Kreft.