Dnia 29 maja 2013 roku uczniowie z klasy IV wystąpili w Przedszkolu w Przodkowie. Młodzi artyści przedstawili program poetycko- muzyczny „Przyszła wiosna”, który był dedykowany młodszym koleżankom i kolegom w przededniu Dnia Dziecka. Na program złożyły się wiersze m.in. Anny Świrszczyńskiej, Marii Terlikowskiej oraz piosenki: Wiosna( do słów: Moniki Kaleta) i Świątek. Scenariusz programu zawierał również zagadki związane z wiosną.
     Młodzi widzowie świetnie się bawili . Po występie widownia prosiła o ponowne zagranie jednej z piosenek pt. „Świątek”. Po jej zakończeniu wszyscy serdecznie nam podziękowali brawami i zaprosili na mały poczęstunek, gdzie dostaliśmy napoje oraz słodycze. Myślę, iż przedstawienie podobało się przedszkolakom. W przyszłości chętnie odwiedzimy tą sympatyczną publiczność.

Ola Richter
{joomplucat:87 limit=4|ordering=random}
    Mieliśmy wspaniałą widownię. Dzieciom bardzo podobały się nasze piosenki i konkursy. Dzieci bardzo dużo wiedziały o wiośnie, ponieważ znały odpowiedzi na wszystkie pytania zadane przez młodych wykonawców . Za to, że tak pięknie zagraliśmy program, dostaliśmy nagrodę – słodycze. Chętnie odwiedzimy Przedszkole w Przodkowie z nowym programem.

Natalia Wilczewska

Foto: Weronika Formella