Kolejny raz w naszej szkole odbył się konkurs na „Najładniejszą szopkę Bożonarodzeniową 2014”. W konkursie wzięło udział 16 uczniów z klas I-V z czego nagrodziliśmy uczestników w trzech kategoriach oraz pracę zbiorową klasy „0”.

 Kategoria I – klasy I-II

I miejsce – Maksymilian Węsierski (kl.II)

II miejsce – Norbert Holk (kl.II), Natalia Linert (kl.II)

III miejsce – Marta Zduńczyk (kl.II)

Wyróżnienie: Zosia Wicka (kl.II)

 Kategoria II – klasy III

I miejsce – Agata Rzeszewicz (kl.III b)

II miejsce – Mateusz Szyłejko (kl. III b), Klaudiusz Szlas (kl.III b)

III miejsce – Wiktor Łasak (kl. III b)

Wyróżnienia: Weronika Belka (kl.III b), Zuzanna Wicka i Paulina Bysewska z klasy III

 Kategoria III – klasy IV-V

I miejsce – Małgorzata Brylowska (kl.V)

II miejsce – Damian Holk (kl.IV)

III miejsce – Magdalena Kreft (kl.IV)

Wyróżnienie: Karolina Holk (kl.V)

Do etapu powiatowego z naszej szkoły wytypowano szopki: Maksymiliana Węsierskiego ucz. kl. II, Agaty Rzeszewicz ucz. kl. III b i Małgorzaty Brylowskiej ucz. kl. V oraz pracę zbiorową wykonana przez uczniów klasy „0” pod opieką wych. Jolanty Keler.

D. Kitowska, A. Laskowska