W dniach 12-13.06.2015 roku wychowawczyni naszej klasy, pani Lucyna Reiter-Szczygieł, zorganizowała dla nas „noc w szkole”. Do szkoły przybyliśmy o godzinie 19.00 wraz z Rodzicami, dla których przygotowaliśmy niespodziankę. Zaprezentowaliśmy naszym gościom trzy przedstawienia, które w ciągu roku szkolnego zrealizowaliśmy podczas zajęć z Kółka Teatralnego: „Lampa Alladyna na wesoło”, „Czerwony Kapturek szuka księcia” i „Brzydkie Kaczątko”. Dodatkowo uczennice z naszej klasy zatańczyły, do własnej choreografii, dwa tańce. Widzewie gromkimi brawami nagrodzili nasz występ oraz panią Jolantę Keler, która nas przygotowywała.

   Po występie pożegnaliśmy się z Rodzicami i udaliśmy się na boisko szkolne. Czekał tam już na nas pan Kazimierz Dampc, pod nadzorem którego odbyliśmy „trening strażacki”.    Niestety ćwiczenia przerwał deszcz i musieliśmy wrócić się do szkoły.

   Kolejnym punktem „nocy w szkole” było przygotowanie w grupach, posiłku. Na stole w kuchni pojawiły się wiec przyrządzone przez nas: naleśniki, spaghetti, pizza, sandwiche oraz pyszne desery.

   Posileni przystąpiliśmy do zaplanowanego wcześniej przez nas show „Mam talent”. W jury zasiadły nauczycielki: Anna Laskowska i Lucyna Reiter-Szczygieł, które postanowiły przyznać I miejsce grupie, prezentującej ciekawe i śmieszne zgadywanki. Po „Mam talent” i innych zabawach integracyjnych, przygotowanych przez naszą wychowawczynię, odpoczęliśmy trochę oglądając film „Wielka szóstka”. Część uczniów, dołączyła do rozgrywających mecz na sali piątoklasistów. Mimo późnych godzin nocnych niestrudzeni zawodnicy grali z pełnym zaangażowaniem.

   O 2.30 zaplanowana była cisza nocna, ale wielu z nas w ogóle nie czuło zmęczenia. Emocji dostarczyły nam rozmowy o chodzącej szafie i „łoki toki”… Rozmawiając dotrwaliśmy  do godziny 7.00. O 8.00, w sobotę, w szkole znów zapanowała weekendowa cisza…

Uczniowie klasy IV

zobacz galerię: https://goo.gl/photos/wpJfgxeWncN8fGHv7