W czwartek 25 czerwca 2015r. w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czeczewie odbyło się pożegnanie uczniów klasy III.

   Przed uroczystością odbyła się msza święta w Kościele p.w. św. Józefa w Czeczewie, którą odprawił w intencji uczniów ks. Józef Kuchta- proboszcz parafii.

   Na uroczystości szkolnej pojawili się zaproszeni goście, nauczyciele, rodzice, uczniowie szkoły, aby pożegnać tegorocznych absolwentów Gimnazjum.

   Uroczystość została zorganizowana przez uczniów klasy II gimnazjum z jej wychowawczynią P. Karoliną Wenta w postaci słowno- muzycznego wystąpienia. Następnie uczniowie podarowali starszym koleżankom i kolegom pożegnalne upominki.

   Po części artystycznej był czas na przemówienia i podziękowania. Głos zabrali: P. Ewa Chmielowska- p.o. dyrektora Zespołu Szkól w Czeczewie, uczniowie klasy III oraz wychowawca klasy Grzegorz Krefta. Wszystkie przemówienia zostały zwieńczone brawami.

   W ramach podziękowań nauczycielom za trud ich nauczania i opiekę, absolwenci wręczyli im na pożegnanie kwiaty.

   Po uroczystości uczniowie klasy III gimnazjum wraz z wychowawcą udali się na słodki poczęstunek przygotowany przez młodszych kolegów.

Tekst: G.K.

GALERIA ;  https://goo.gl/photos/KfH8ZmvzyVoCbZ1D7