W piątek 29 stycznia 2016 roku na sali sportowej Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Czeczewie został zorganizowany Bal karnawałowy.

Na jego początek, miłym akcentem był występ kółka tanecznego pod kierunkiem Pani Agaty Dembowskiej. W trakcie balu uczniowie klas czwartych wystawili przedstawienie pt. „Zmartwienie Śnieżynek”, które wyreżyserował Pan dyrektor Jerzy Stachurski.

Zabawę karnawałową doskonale poprowadził Pan Jacek Miąskowski.

Wszyscy uczestnicy zabawy wykazali się pomysłowością w tworzeniu i wyborze strojów karnawałowych, przebierając się za różne postaci z bajek i filmów.

W trakcie Balu, uczniowie klas IV-VI i gimnazjaliści wzięli udział w przygotowaniu Ekoptaszarni(domków dla ptaków, zostaną umieszczone na terenie zielonym szkoły)oraz w konkursach: plastycznym i literackim( na tekst piosenki).

Na zakończenie wspólnej zabawy upieczono ogromny tort, który mógł skosztować każdy jej uczestnik.

Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców i Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły w Czeczewie za ufundowanie nagród do konkursów i zaopatrzenie szkolnej kawiarenki w słodkie przysmaki.

Osobne podziękowanie pragniemy skierować do Pana Kazimierza  Miąskowskiego za bezpłatnie przekazane materiały do budowy domków dla ptaków.

Zapraszamy na kolejną zabawę już za rok !

G.K.

Foto: Anna Laskowska