Dnia 21 kwietnia 2016 roku odbyło się wręczenie stypendiów przyznawanych przez Wójta Gminy Przodkowo – Andrzeja Wyrzykowskiego. Uroczystość odbyła się w sali obrad Rady Gminy.  Uczestniczyli w niej: Wójt, stypendyści wraz z rodzicami oraz panie z gminnej oświaty.

           Na początku spotkania gospodarz Gminy Przodkowo przywitał wszystkich zgromadzonych oraz pogratulował osiągnięć, które przyczyniły się do otrzymania stypendiów przez poszczególnych uczniów. Następnie odbyło się wręczenie stypendiów Warto podkreślić, że także uczniom z naszej szkoły udało zdobyć to wyróżnienie. Otrzymali je: Mateusz Dampc, Emilia Kreft oraz Ewelina Pupacz. Pośród stypendystów byli uczniowie gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studenci zamieszkujący gminę Przodkowo. Po wręczeniu stypendiów Wójt jeszcze raz pogratulował wszystkim i wyraził radość, że w gminie Przodkowo  tyle osób otrzymało wyróżnienia w bardzo różnych kategoriach: tańcu ludowym,tańcu  współczesnym, poezji, sporcie, przedmiotach ścisłych oraz za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie. 

          Na koniec spotkania zostało wykonane pamiątkowe zdjęcie. Całe zebranie z pewnością wszystkim się podobało, a stypendystom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

                                                                                 Ewelina Pupacz, kl. I gimnazjum