W grudniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kilku konkursach świątecznych. W konkursie plastycznym „Anieli grają dla Hospicjum”organizowanym przez Fundację Hospicyjną w Gdańsku oraz Międzynarodowe Targi Gdańskie SA udział wzięło ok. 50 uczniów naszej szkoły. Zadaniem konkursu było wykonanie pocztówki bożonarodzeniowej. Dyplom za wysoki poziom artystyczny pracy otrzymała uczennica klasy I b Agnieszka Zemke.

Kolejnym konkursem, który przybliżał nam czas zbliżających się świąt był Powiatowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych, który jak co roku odbywa się
w Somoninie. W tym konkursie wzięło udział  dwóch uczniów i cała klasa 0. Gratulacje składamy najmłodszym uczniom naszej szkoły – klasie 0 wraz z wych. p. Marią Warmowską, którzy w tym konkursie zajęli II miejsce, natomiast Amelii Śliwskiej z kl. III i Szymonowi Pranczk z kl. II również gratulujemy wzięcia udziału w konkursie i otrzymania pamiątkowych dyplomów oraz nagród pocieszenia.

Opracowała + foto: Anna Laskowska