W dniu 19.01.2017r. odbyła się wycieczka do kina Helios dla uczniów kl. IV-VI SP oraz I-III gimnazjum zorganizowana przez Gminę Przodkowo pod nazwą “Ferie z Przodkowem”.

                Zbiórka uczniów i opiekunów odbyła się na parkingu przy Zespole Szkół w Czeczewie o godz. 8.20. Po sprawdzeniu obecności uczniów byliśmy gotowi na wyjazd do kina.

                Około godz.9.30 dotarliśmy do Centrum Handlowego Riviera w Gdyni, gdzie znajduje się kino. Każdy z uczniów mógł wybrać film, który chciałby obejrzeć.

                Osobiście wybrałam film pt. “Po prostu przyjaźń”. Komedia ta opowiada o grupie przyjaciół, których relacje wystawione zostają na niejedną próbę. O losie bohaterów decydują różne elementy takie jak: pieniądze, własne czy cudze szczęście, lojalność, prawda czy kłamstwo i wiele innych bodźców. Wiadomo jednak, że przyjaciel przyjacielowi pomoże w każdej sytuacji i nie ma co do tej reguły wątpliwości, bo przyjaźń jak żadna inna inwestycja, zawsze się opłaca.

                Moim zdaniem film jest bardzo interesujący i godny obejrzenia oraz pokazuje nam ważne w życiu wartości.

                Po zakończonych wyruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły. Uważam, że wycieczka się udała i cieszę się, że zorganizowano taki wyjazd dla dzieci z naszej gminy.

 

Wiktoria Dampc kl. I Gim