10.02.2017 roku w ZS w Czeczewie, z inicjatywy Samorządu Szkolnego, odbył się wieczór filmowy, w którym wzięli udział uczniowie klas gimnazjalnych. Opiekę sprawowali nauczyciele: pani Lucyna Reiter- Szczygieł oraz pan Grzegorz Krefta.

    O godzinie 17.00 rozpoczął się wieczór filmowy, podczas którego obejrzeliśmy takie filmy jak: „Koralina” oraz „Nietykalni”.

    „Koralina” opowiada historię dziewczyny mieszkającej w domu owianym złą sławą. Dzieją się tam dziwne rzeczy, które wzbudzają jej zainteresowanie. Z czasem odkrywa przejście do świata, gdzie wszystko wygląda jak w jej marzeniach.

    Natomiast „Nietykalni” to francuski obraz, który traktuje o losach sprawiedliwego milionera i jego opiekuna. Bohaterowie mimo wielu znaczących różnic, zaprzyjaźniają się. Dzięki tej znajomości zaczynają patrzeć na świat z innej perspektywy. „Nietykalni” uczą, że wartością jest przyjaźń.       

    Taka forma spędzenia wolnego czasu ze znajomymi z pewnością przypadła większości uczniom do gustu. Liczymy, że będzie realizowanych więcej takich przedsięwzięć. 🙂

Ewcia Pupacz, klasa II gimnazjum