Autobus szkolny w dniu 16.10.2017r. (poniedziałek)

Uroczystość nadanie imienia Szkole Podstawowej
w Czeczewie

~ godzina

Kłosowo – początek trasy

 

1) ul. Dębowa – koło P.Konkol

9.00

2) ul. Klonowa – koło P. Makurat

9.02

3) Kłosówko, ul. Dębowa – zawrotka

9.05

4) przystanek PKS koło byłej szkoły

9.08

5) ul. Spacerowa koło kapliczki – rozwidlenie dróg

9.10

 

 

Szkoła Czeczewo  – wysiadają          

9.15

Warzenko          

 

1) ul. Nad Stawem  – zawrotka

9.00

2) ul. Klonowa koło P. Jaworskiego

9.03

Nowe Tokary

 

1) ul. Radosna koło lokum

9.06

2) ul. Radosna koło kapliczki

9.07

Tokary

 

przystanek PKS

9.10

Popówce

 

ul. Wspólna koło P. Sypion

9.20

Martenki     

 

ul. Boczna koło P. Jung

9.22

 

 

Szkoła Czeczewo – wysiadają

9.25

 

Rozwozy: godz. 13.30

 

 

Autobus szkolny w dniu 16.10.2017r. (poniedziałek)

Uroczystość nadanie imienia Szkole Podstawowej
w Czeczewie

~ godzina

Kłosowo – początek trasy

 

1) ul. Dębowa – koło P.Konkol

9.00

2) ul. Klonowa – koło P. Makurat

9.02

3) Kłosówko, ul. Dębowa – zawrotka

9.05

4) przystanek PKS koło byłej szkoły

9.08

5) ul. Spacerowa koło kapliczki – rozwidlenie dróg

9.10

 

 

Szkoła Czeczewo  – wysiadają          

9.15

Warzenko          

 

1) ul. Nad Stawem  – zawrotka

9.00

2) ul. Klonowa koło P. Jaworskiego

9.03

Nowe Tokary

 

1) ul. Radosna koło lokum

9.06

2) ul. Radosna koło kapliczki

9.07

Tokary

 

przystanek PKS

9.10

Popówce

 

ul. Wspólna koło P. Sypion

9.20

Martenki     

 

ul. Boczna koło P. Jung

9.22

 

 

Szkoła Czeczewo – wysiadają

9.25

 

Rozwozy: godz. 13.30