Dnia 03.12.2018 oraz 10.12.2018r. odbyły się zawody w piłkę nożną halową w ramach “Powiatowej ligi futsalu”. Najpierw udaliśmy się na turniej do Przodkowa, a tydzień później do Żukowa. Na turnieju rywalizowaliśmy z drużynami z Przyjaźni, Przodkowa, Skrzeszewa, Leźna oraz dwiema drużynami z Żukowa. Naszą szkołę reprezentowały poszczególne osoby: Piotr Frankowski, Dawid Kościelny, Jakub Richert, Bartosz Toporek, Dominik Czerwionka, Magdalena Weyer, Seweryn Krauza, Michał Węzeł, Przemek Zabrocki, Armin Wilczewski. Na turniej finałowy awansowały drużyny ze szkoły w Przodkowie, Przyjaźni, Żukowie i Leźnie.  Naszej szkole niewiele zabrakło do awansu. Na zawodach panowała świetna atmosfera, i mamy nadzieje, że w przyszłym roku wystartuje kolejna edycja “Powiatowej ligi futsalu”

Krystian Kreft

nauczyciel w-f