Tłusty czwartek już za nami a wraz z nim zakończyła się AKCJA PĄCZEK, której celem było zgromadzenie dodatkowych środków na koncie Rady Rodziców Szkoły. Jesteśmy zadowoleni, ponieważ nasz budżet zasiliła kwota 1100 zł.          

Część pozyskanych do tej pory pieniędzy zdecydowaliśmy przeznaczyć na zakup niezbędnego wyposażenia, głównie do sal, w których uczą się klas „0”. Są to nowo powstałe sale, w których przyda się kilka rzeczy, które ułatwią pracę wychowawczyń oraz poprawią komfort uczących się dzieci.    

W tym miejscu chcielibyśmy serdecznie podziękować dyrekcji, nauczycielom oraz personelowi, którzy to żywo zaangażowali się w naszą kolejną akcję.  

Serdecznie dziękujemy lokalnym firmom, tj. P. Jackowi Kreft – firma OPAK-KREFT, za dostarczenie opakowań na pączki, a także P. Mirosławowi Kobiela – zakład stolarski, za przekazanie materiału na wykonanie reklamy. 

Za pomoc i osobiste zaangażowanie pragniemy podziękować P. Tomaszowi Węsiora. DZIĘKUJEMY!!!.

Na podziękowanie, wreszcie, zasługujecie Wy Państwo wszyscy, którzy nie byliście obojętni na nasze przedsięwzięcie i przyszliście do szkoły wspomóc naszą akcję. Jesteśmy pozytywnie zaskoczenie a jednocześnie bardzo Wam wdzięczni, że nasze działania spotykają się z Waszą akceptacją i zawsze chętnie się w nie angażujecie. Co, tym razem, zaowocowało sprzedażą DUŻEJ ILOŚCI PĄCZKÓW.

Dziękujemy także młodzieży, która w tym dniu chętnie odwiedzała nasze stoisko, opuszczając je z uśmiechem na twarzy.

Nie należy się dziwić, ponieważ pączki były świeżutkie, pachnące i rozpływały się w ustach. Zostały zakupione w cukierni ALICJA. Właścicielom dziękujemy, za podjęcie z nami rozmowy, za ukłon w naszą stronę i udane negocjacje. Jakość produktów jest nie do podważenia, dostaliśmy od Państwa wiele informacji zwrotnych, w których chwaliliście wypieki, a także takich, gdzie pytaliście czy jeszcze możecie je u nas nabyć. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku także uda nam się przeprowadzić Tą akcję w towarzystwie CUKIERNI ALICJA.

Osobiście pragnę podziękować P. Marcinowi Jankowskiemu oraz P. Emilii Zieman, za zaangażowanie w akcję, P. Karolinie Pajdak, P. Grażynie Zemke oraz P. Magdzie Szyłejko za pomoc na stoisku.

Dziękuję Wszystkim raz jeszcze, na efekt końcowy składa się nasza wspólna życzliwość i praca.

Pozdrawiam.

Przewodniczący Rady Szkoły

Beata Ulkowska