Grupa 15 uczniów klas ósmych z przedstawieniem „Gwiżdży”, „Kòlãdników” w okresie świątecznym odwiedzali domy mieszkańców Czeczewa, Kłosowa i Tokar.

 

W pięknie przygotowanych strojach i zabawnym przedstawieniem starym kaszubskim zwyczajem zanosili do domów dobre wieści, wyganiali złe duchy z kątów i zostawiali najlepsze życzenia na nadchodzący Nowy Rok.

 

Grupa była bardzo chętnie przyjmowana przez mieszkańców,za co serdecznie dziękujemy, bo za zebrane pieniążki uczniowie pojechali na wycieczkę.

Zebrali się wcześnie rano 31 stycznia i wyruszyli na lekcję wf na ściankach wspinaczkowych w Gdańku-Wrzeszczu, a następnie czas spędzili na rozwiązywaniu zagadek logicznych w Enigmat Escape.

 

Serdeczne podziękowania pragniemy skierować do Państwa Kingi i Janusza Szlas oraz Pana Jarosława Frankowskiego za pomoc w transporcie grupy, a wszystkim, którzy chcieli nas przez chwilę ugościć w domach serdecznie dziękujemy za przyjęcie i ofiarowane nam pieniążki, które umożliwiły nam wybrane się na wspaniałą wycieczkę.

 

Do zobaczenia za rok!

 

 

O.Kreft