aktualizacja 12.03.2020:

W porozumieniu z Księdzem Proboszczem przekazuję informację o odwołaniu Rekolekcji Wielkopostnych, które miały się odbywać w okresie od 16 do 18 marca br.

 

 

 

W związku z zamknięciem szkół w całym kraju, związanym z obecnością wirusa Coronawirusa w Polsce, również placówka w Czeczewie od poniedziałku 16 marca do dnia 25 marca br. (środa) będzie zamknięta i nie będą się w niej odbywały zajęcia lekcyjne. Szkoła nie będzie także pełniła funkcji opiekuńczych. Uczniowie mają pozostawać w domach aż do środy 25 III. W związku z tym przywozy i odwozy nie będą realizowane.

             W dniach zamknięcia szkoły nauczyciele będą zaopatrywali uczniów w materiały powtórzeniowe, niezbędne zwłaszcza w przypadku klas ósmych.

Z kolei w czwartek  i w piątek (12 i 13 marca br.) szkoła zapewnia opiekę świetlicową wg planu, który również znajdzie się na stronie internetowej. Wszelkie nowe informacje na ten temat będą zamieszczane w tym miejscu oraz w dzienniku elektronicznym. Przywozy i odwozy są zapewnione.

W czasie trwania Rekolekcji Wielkopostnych (dotyczy to dni 16, 17 i 18 marca br.) szkoła nie będzie mogła zapewnić zajęć opiekuńczych, nie będą też realizowane dowozy autobusowe. Wszelkie informacje na temat Nauk Rekolekcyjnych, organizowanych przez Parafię Czeczewo w tych dniach, pozostają w gestii tejże parafii.

Z poważaniem

Arkadiusz Domaros