Poniżej zamieszczam harmonogram konsultacji nauczycieli od najbliższego poniedziałku.

Proszę o zgłaszanie się dzieci, które chcą spotkać się z nauczycielem, do wychowawców klas. Wychowawcy przekażą dalsze informacje.

Arkadiusz Domaros

 

 

 

Poniedziałek

8.00-8.45

·         Język Polski 8b
Grzegorz Krefta

·         W-f
Krystian Kreft

·         Język polski
Anna Racinowska

9.00-9.45

·         W-f
Krystian Kreft

·         Język Polski 7
Grzegorz Krefta

 

10.00-10.45

·         W-f
Krystian Kreft

·         Informatyka
Mirosław Byczkowski

·         Chemia

Irena Byczkowska

11.00-11.45

·         Informatyka
Mirosław Byczkowski

·         Chemia

Irena Byczkowska

12.00-12.45

 

13.00-13.45

·         Język niemiecki
Łukasz Formela

14.00-14.45

·         Edukacja dla Bezpieczeństwa

Jerzy Stachurski

15.00-15.45

·         Edukacja dla Bezpieczeństwa

Jerzy Stachurski

 

Wtorek

8.00-8.45

·         Język Polski 5b
Grzegorz Krefta

 

9.00-9.45

·         Religia
Grażyna Damps

·         Hanna Pestka

·         Maria Warmowska

10.00-10.45

·         Hanna Pestka

·         Maria Warmowska

11.00-11.45

·         Hanna Pestka

12.00-12.45

  • Język kaszubski
    Aleksandra Kreft

13.00-13.45

 

 

środa

8.00-8.45

·         Matematyka

        Anna Kreft

·         W-f
Krystian Kreft

·         Biologia
Joanna Szymańska-Janczak

·         Język Polski 4a
Grzegorz Krefta

·         Biologia

Joanna Szymańska-Janczak

9.00-9.45

·         W-f
Krystian Kreft

·         Religia
Grażyna Damps

·         Biologia

Joanna Szymańska-Janczak

·         Język polski 
 Anna Racinowska

·         Język Polski 4b
Grzegorz Krefta

·         J. kaszubski
Jadwiga Hewelt

·         Biologia

Joanna Szymańska-Janczak

10.00-10.45

·         W-f
Krystian Kreft

 

11.00-11.45

 

12.00-12.45

  • Język kaszubski
    Aleksandra Kreft

13.00-13.45

 

 

Czwartek

8.00-8.45

·         Matematyka
Anna Kreft

·         Fizyka
Józef Stysiał

–    Geografia, historia

Ewa Chmielowska

9.00-9.45

·         9.30 – Technika i Plastyka
Anna Adamczyk

10.00-10.45

·         Technika i Plastyka
Anna Adamczyk

11.00-11.45

·         Technika i Plastyka
Anna Adamczyk

12.00-12.45

 

13.00-13.45

 

 

Piątek

8.00-8.45

·         Wf
Paweł Bil

·         Historia, j. angielski

·         Arkadiusz Domaros

9.00-9.45

 

10.00-10.45

 Ewelina Warenycia

11.00-11.45

·   J. angielski
Małgorzata Heise

12.00-12.45

  • J. angielski
    Małgorzata Heise

13.00-13.45

 

14.00-14.45

 

15.00-15.45