Szanowni rodzice, drodzy uczniowie,

Rozpoczynamy nowy rok szkolny w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie zgodnie z planem, 1 września 2020 roku. Jednak w związku z panującą w kraju sytuacją epidemiologiczną, inauguracja nie odbędzie się tak, jak miało to miejsce do tej pory. Na dzień rozpoczęcia zajęć przewidziane są spotkania z wychowawcami w klasach, zaś do szkoły wpuszczani będą tylko uczniowie. Zaczynamy o godzinie 9.00.

Wszystkie potrzebne informacje przekazane zostaną w formie pisemnej, każdy uczeń zostanie w nie wyposażony.

W związku z tym, wejściem od sali gimnastycznej wchodzą uczniowie klasy 7 i 8, gdzie dezynfekują ręce, a następnie kierują się do swoich klas. Dla przypomnienia: klasa 8 znajduje się w sali lekcyjnej obok sali informatycznej, zaś klasa 7 w nowym skrzydle, obie więc klasy są tam, gdzie w zeszłym roku.

Wejściem głównym z przodu budynku szkolnego wchodzą uczniowie klas 4, 6a i 6b. Na drzwiach sal lekcyjnych znajdzie się stosowne oznaczenia, aby wszyscy trafili na swoje miejsce. O godzinie 9.00 bocznym wejściem wchodzą też uczniowie klas 5a i 5 b, którzy po dezynfekcji rąk pójdą na piętro budynku. Klasa 5b skieruje się do klasy, w której miała zajęcia w ubiegłym roku, zaś klasa 5a zainauguruje rok szkolny w salce języka angielskiego na piętrze.

Na godzinę 9.15 zapraszamy uczniów klas pierwszych, klasy 2 i 3. Do szkoły wchodzą bocznym wejściem, na piętrze będą oczekiwali ich wychowawcy, którzy skierują dzieci do właściwych klas. Wszystkie dzieci zobowiązane są przybyć w maseczkach i zdezynfekować ręce przed wejściem do budynku.

Rodzice proszeni są o pozostanie na zewnątrz obiektu.

Podsumowując:

O godzinie 9.00 zaczynają klasy 4-8, klasy 5a i 5b wchodzą bocznym wejściem, klasy 4, 6a i 6b wejściem głównym od frontu budynku, zaś klasy 7 i 8 wejściem od sali gimnastycznej.

o godzinie 9.15 zapraszamy wszystkich uczniów klas 1-3 bocznym wejściem, skąd po schodach kierować się będą do wyznaczonych klas.

Konieczne jest, by wszyscy uczniowie trzymali się wskazanych powyżej wytycznych sanitarnych.

Do zobaczenia w Nowym Roku Szkolnym!

  • Dowozy szkolne:
Trasa przejazdugodzina
Kłosowo – początek trasy 
Ul. Dębowa – koło P.Konkol7.05
Ul. Klonowa – koło P.Makurat7.07
Ul. Spacerowa – koło P. Wiśniewskich7.09
Kłosówko, ul Dębowa – zawrotka7.10
Przystanek PKS koło byłej szkoły7.13
Szkoła Czeczewo – wysiadają7.20
Warzenko 
Ul. Nad stawem – zawrotka7.25
Ul. Klonowa koło P. Jaworskiego7.30
Nowe Tokary 
Ul. Radosna koło lokum7.35
Ul. Radosna koło kapliczki7.36
Tokary 
Przystanek PKS7.40
Popówce 
Ul. Wspólna koło P.Sypion7.50
Martenki 
Ul. Boczna koło P.Jung7.52
Szkoła Czeczewo – wysiadają7.55