W środę 03 lutego w naszym przedszkolu już od rana było bardzo wesoło, a wszystko to za sprawą atmosfery związanej z Balem Karnawałowym. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek. Pojawiły się księżniczki, wróżki, rycerze, piraci, policjanci, Spider-Man, Batman,dinozaury i wiele, wiele innych postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno!

         Przedszkolaki świetnie się bawiły przy rytmicznej i skocznej muzyce. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca oraz brały udział w najróżniejszych konkursach. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie w pamięci naszych pociech.

         Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom.

Zapraszamy na stronę internetową www.wesolaszkola.edu.pl

Magdalena Miotk