W tym roku na początku lutego świetlica szkolna zaprosiła uczniów naszej szkoły do konkursu pt. „Moja kartka walentynkowa”. Jego celem było rozwijanie umiejętności plastycznych, przybliżenie dzieciom właściwego znaczenia pojęcia MIŁOŚĆ, rozwijanie poczucia estetyki, pomysłowości, kreatywnego myślenia oraz poznanie zwyczajów pochodzących z krajów anglojęzycznych zakorzeniających się w kulturze polskiej.

            W klasach I-III dzieci przygotowały 39 kartek, w klasach IV-VIII na konkurs wpłynęło 31 kartek. 13 kartek walentynkowych nie spełniło wymogów regulaminu co spowodowało, że nie brały udziału w ocenie.

             Komisja konkursowa w składzie: Danuta Kitowska, Anna Kreft i Anna Adamczyk biorąc pod uwagę pomysłowość, staranność, pracochłonność włożoną w przygotowanie pracy konkursowej wyznaczyła następujące miejsca:

Kategoria klas 0-II:

I miejsce – Liliana Mortka – klasa Ia

II miejsce – Hubert Frankowski – klasa II

III miejsce – Wiktoria Drawc – klasa Ia

Wyróżnienie: Martyna Bieniek – klasa Ib, Miłosz Klejna – klasa 0a

Kategoria klas III-IV:

I miejsce – Blanka Anus – klasa IV

II miejsce – Agata Borak – klasa IV

III miejsce – Julia Hoppe – klasa IV

Wyróżnienie: Amelia Oleksiak – klasa IV

Kategoria klas V-VIII:

I miejsce – Jakub Czerwiński – klasa VI

II miejsce – Julia Wentk – klasa Va

III miejsce – Anna Szyłejko – klasa Va

Wyróżnienie: Martyna Arent – klasa VIb, Karolina Rzeszewicz – klasa VII, Dominika Rutkowska – klasa VII

Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Pozostali uczniowie również otrzymali słodkie walentynkowe lizaki i batoniki a uczniowie klas starszych dodatkową ocenę z plastyki i punkty z zachowania.

            Zwycięzcom gratulujemy a wszystkim, którzy wykonali kartki walentynkowe bardzo dziękujemy za takie duże zaangażowanie. Prace konkursowe zostały zawieszone na gazetce szkolnej.

Opracowała: Aneta Krawczyk