Szanowni Państwo, z wielką satysfakcją informujemy, że do tegorocznej edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego na wszystkich czterech poziomach wiekowych zgłosiło się 309 placówek, a protokoły zbiorcze nadesłało 300 placówek (229 szkół podstawowych i 71 ponadpodstawowych). Wzmaganiach konkursowych wzięło udział 7757 uczniów pod opieką 887nauczycieli i bibliotekarzy szkolnych.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że na 12 miejscu jako laureat konkursu „Spotkacie nowych przyjaciół” uplasował się uczeń III klasy Grzegorz Grasza. Naszą szkołę w kategorii klas II i III reprezentowało 11 uczniów.

Natomiast z edycją Maratonu „Czytanie rozwija, czytanie wzbogaca” dla klas IV-VI zmagało się 3 uczniów naszej szkoły. Na 17 miejscu jako finalistka znalazła się uczennica klasy Va Anna Szyłejko.

Serdecznie gratulujemy nagrodzonym uczniom i wszystkim uczestnikom konkursu. Zapraszamy do udziału w przyszłym roku szkolnym.

Szkolni koordynatorzy konkursu:

Anna Racinowska, Hanna Pestka