Zbliża się już wyczekiwany przez uczniów moment zamknięcia bieżącego roku szkolnego i powitania wakacji. W naszej szkole postanowiliśmy zakończyć go na dziedzińcu szkolnym uroczystym apelem o godzinie 9.00. Apel poprzedzać będzie Masza Święta w czeczewskim kościele, celebrowana o godzinie 8.15.

Po apelu uczniowie udadzą się do klas, gdzie wychowawcy wręczą im świadectwa ukończenia klas. Ceremonia ta nastąpi w salach lekcyjnych, w których uczniowie uczyli się w ciągu roku szkolnego.

Autobus z rana pojedzie zgodnie z planem, zaś odwóz nastąpi dla Tokar o godz. 9.45, aczkolwiek ta godzina może się jeszcze przesunąć, w zależności od rozwoju sytuacji.

Ten scenariusz oczywiście będzie możliwy, jeżeli pogoda nie pokrzyżuje nam planów i nie orzeźwi nas deszczem właśnie o tej porze. Jeżeli jednak do tego dojdzie, uczniowie zostaną pożegnani przez swoich wychowawców w swoich salach lekcyjnych, gdzie życzyć im będziemy miłych wakacji i szczęśliwego spotkania 1 września.

W dniu 25.09.2021 szkoła nie zapewnia opieki świetlicowej.

Przypominam też, że w dalszym ciągu obowiązują obostrzenia związane z pandemią Covid-19. W związku z tym przed wejściem do budynku szkoły należy zdezynfekować ręce, a na korytarzach szkolnych zakładać maseczkę.

Ponadto uprasza się rodziców o pozostanie poza budynkiem szkoły w czasie ceremonii rozdawania świadectw.

Do zobaczenia w piątek.

Arkadiusz Domaros