Tegoroczna Zabawa Andrzejkowa odbyła się 29 listopada i miała inną formę niż zwykle. Każda klasa spędziła ten czas na wspólnej zabawie z koleżankami, kolegami i wychowawcą
w swojej klasie. Przygotowania do zabawy trwały już od piątku. Uczniowie bardzo zaangażowali się w wystrój swoich klas, przystroili je różnymi, czasem nawet własnoręcznie wykonanymi dekoracjami, nawiązującymi do tego święta. Tego dnia ważny był również strój. Chętni uczniowie mogli się przebrać w postać ze świata magii. Podczas wspólnej zabawy uczniowie wróżyli z wosku oraz uczestniczyli w innych andrzejkowych wróżbach, wyginali śmiało ciało w rytm muzyki, zajadali smakołyki.

Należy dodać, iż w tym dniu każda klasa brała udział w konkursie pt. ”Najbardziej magiczna klasa”. Komisja konkursowa przy ocenie zwracała uwagę m.in. na wystrój klasy, strój ucznia i zaangażowanie w czasie zabawy. Klasy 0-III zostały nagrodzone słodkościami. Dla klas starszych przygotowano nagrody w postaci bonu na brak zadań domowych i kartkówek.

Zapraszamy do galerii zdjęć. Linki poniżej:

Zabawa Andrzejkowa – klasa 0a i 0b

https://photos.app.goo.gl/HRkv38EhjK6yvDsv9

Zabawa Andrzejkowa – klasa I-III

https://photos.app.goo.gl/At84yXtozbC3ZCLF6

Zabawa Andrzejkowa – klasa IV-VIII

https://photos.app.goo.gl/6zz6qJhvbYkfjAe29

Opracowała + foto

Anna Adamczyk