Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

Autobus szkolny

DOWOZY

Dowozy uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie

trasa przejazdu

~ godzina

 

 

Kłosowo - początek trasy

 

 

 

ul. Dębowa - koło P.Konkol

7.05

 

 

ul. Klonowa - koło P. Makurat

7.07

 

 

ul. Spacerowa - koło P.Wiśniewskich

7.09

 

 

Kłosówko, ul. Dębowa - zawrotka

7.10

 

 

przystanek PKS koło byłej szkoły

7.13

 

 

Kłosowo ul. Kieleńska

7.17

 

 

 

 

 

 

Szkoła Czeczewo - wysiadają

7.20

 

 

Warzenko

 

 

 

ul. Klonowa koło P. Jaworskiego

7.25

 

 

ul. Nad Stawem - zawrotka

7.30

 

 

Nowe Tokary

 

 

 

ul. Radosna koło lokum

7.34

 

 

ul. Radosna koło kapliczki

7.36

 

 

Tokary

 

 

 

przystanek PKS

7.40

 

 

Popówce

 

 

 

ul. Wspólna koło P. Sypion

7.50

 

 

Martenki

 

 

 

ul. Boczna koło P. Jung

7.52

 

 

Szkoła Czeczewo - wysiadają

7.55

 

 

 

 

 

 

ROZWOZY

 


ROZWOZY 2023/2024

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

Warzno Martenki

Tokary Warzenko

12:35

15:15

13:30

15:15

12:35

15:15

13:30

15:15

12:35

14:25

 

 

 

 

 

 

Kłosowo

Kłosówko

13:30

15:50

14:25

15:50

13:30

15:50

14:25

15:50

13:30

14:55

 

 

Data dodania: 2022-08-31 15:17:48
Data edycji: 2023-09-11 14:13:05
Ilość wyświetleń: 4599

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej