Czcionka:

A+A-

Kontrast:

REGULAMIN SZKOLNEGO PRZEGLĄDU TALENTÓW

 1. Organizatorem przeglądu jest Szkoła Podstawowa w Czeczewie. Koordynator: Aleksandra Kreft.

 2. W przeglądzie mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie Szkoły Podstawowej w Czeczewie oraz przedszkolaki z oddziału przedszkolnego.

 3. Celem przeglądu jest zaprezentowanie talentów uczniów przed otwartą publicznością oraz zachęcenie uczniów do rozwijania i pielęgnowania swoich pasji.

 4. W przeglądzie będzie można zaprezentować różnorakie talenty: śpiew, grę na instrumentach, recytację, pokaz aktorstwa, rysowanie/malowanie na żywo, sport i gry zręcznościowe (nie stwarzające zagrożenia bezpieczeństwa publiczności), taniec, balet, pokazy akrobatyczne itp.

 5. Uczniowie mogą występować samodzielnie; organizator dopuszcza występy duetów oraz występy grupowe.

 6. Pokaz nie powinien trwać dłużej niż 5 minut.

 7. Zapisy do udziału w Przeglądzie przyjmuje p.Aleksandra Kreft. Uczniowie mogą zgłaszać chęć udziału także u swoich wychowawców.

 8. Zgłoszenia będą przyjmowane do środy, 15 czerwca.

 9. Uczniowie przygotowują się do przeglądu z pomocą rodziców, swoich trenerów lub nauczycieli, pod okiem których szlifują swój talent.

 10. Uczniowie, do występu których będą potrzebne podkłady muzyczne, instrumenty, wszelkie inne niezbędne rzeczy - zobowiązani są do dostarczenia podkładu organizatorowi przed Przeglądem lub przyniesienia innych rzeczy na sam występ.

 11. W przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń do udziału w przeglądzie, organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia wstępnych kwalifikacji i wyboru najciekawszych prezentacji.

 12. Planowany termin Przeglądu Talentów – 23 czerwca 2022 r; miejsce: hol szkoły, godz. 8:30 (godz.może ulec zmianie).

 13. Wstęp na Przegląd będzie darmowy i otwarty dla rodziców uczniów zgłoszonych do Przeglądu.

 14. Uczniowie występujący w przeglądzie zostaną uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, upominkami. Przewiduje się 5 wyróżnień z nagrodami rzeczowymi.

Data dodania: 2022-06-17 09:48:45
Data edycji: 2022-08-30 22:51:22
Ilość wyświetleń: 136

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook