Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

 Dzień Dziecka w zerówkach

Jest wiele dni w roku, które dzieci lubią najbardziej, niewątpliwie jednym  z nich jest 1 czerwca. Jest to dzień szczególny w życiu dzieci na całym świecie. Trudno się temu dziwić skoro w tym dniu w szkołach organizowane są  konkursy  i zabawy oraz dostaje się  dużo słodyczy. Z tej okazji na szkolnym boisku przygotowane były rożne atrakcje dla dzieci. Dzieci miały okazje wejść do środka samochodów strażackich i policyjnych oraz poznać ich wyposażenie. Jednak największą radość dzieciom sprawiały dmuchańce. Dla dzieci przygotowany był poczęstunek w formie słodkości, ale również grill. Na koniec dzieci dostały lody. To był bardzo wesoły dzień dla dzieci.

Zapraszamy do galerii zdjęć:

0a https://drive.google.com/drive/folders/12Da1htoOl9JB7vknEt01yOaTqI18vynu?usp=sharing

0b https://drive.google.com/drive/folders/1ERkmictbd1jVcB8H3RvLjU4yqv4APYhS?usp=sharing

 

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Czeczewie

 

 

          W środę, 1 czerwca 2022r. na boisku szkolnym Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie odbył się Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

            Obchody święta zainaugurował Pan Arkadiusz Domaros - p.o. dyrektora szkoły, który powitał gości: Wójta Gminy Przodkowo - P. dr inż. Andrzeja Wyrzykowskiego, przewodniczącego Rady Gminy Przodkowo- P. Dariusza Toporka.

            Podczas uroczystości głos zabrał Wójt Gminy Przodkowo- P. dr inż. Andrzej Wyrzykowski, który serdecznie powitał wszystkie dzieci- dorosłe i młodsze, życząc wielu atrakcji i wrażeń. Pan Wójt podziękował partnerom strategicznym festynu: Ochotniczym Strażom Pożarnym sołectw Czeczewo, Kłosowo, Tokary, Radzie Rodziców Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła w Czeczewie, Stowarzyszeniu Przyjaciół Szkoły w Czeczewie. Miłym akcentem było zaproszenie na niedzielny Piknik Rodzinny, który odbędzie się w Przodkowie.

            Bogata oferta festynu była skierowana do wszystkich uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Czeczewie oraz zgromadzonych rodzin uczestniczących w święcie. Z inicjatywy Wójta Gminy Przodkowo pojawiły się popularne "dmuchańce", które cieszyły się niesłabnącą popularnością przez cały czas trwania imprezy. Wśród atrakcji była zabawa z animatorem, który zadbał o oprawę muzyczną i artystyczną, gry, zabawy, konkursy z nagrodami. Dużą atrakcją była możliwość obejrzenia wozów strażackich, policyjnego radiowozu oraz unikatowego samochodu i eksponatów wyposażenia Milicji Obywatelskiej. Wśród dzieci dużą popularnością cieszył się zamek do skakania oraz dmuchana zjeżdżalnia. Liczną publiczność zgromadził pokaz mody „Eko” o tematyce związanej z wodą. Jury w składzie radnych Gminy Przodkowo: P. Maria Stasik, P. Beata Krauza, P. Dariusz Toporek, P. Tadeusz Pupacz, P. Tomasz Węsiora wyłoniło zwycięzców konkursu.

            Każdy mógł zregenerować siły delektując się przekąskami z grilla. Na deser był słodki poczęstunek: ciasta i lody. Nie zabrakło też popcornu i orzeźwiających napojów.

            Bardzo dziękujemy za udział w uroczystości Księdzu Józefowi Kuchcie- proboszczowi parafii p. w. św. Józefa w Czeczewie, a także sołtysom sołectw. Dziękujemy także gospodarzowi gminy bez wsparcia którego dzisiejsza uroczystość nie byłaby możliwa. Składamy także podziękowania na ręce Rady Rodziców, a także wszystkich osób dobrej woli, które nie zostały wymienione, zaś przyczyniły się do uświetnienia dzisiejszej uroczystości.

 

                                                                                                                            tekst: Grzegorz Krefta

Data dodania: 2022-06-17 08:13:40
Data edycji: 2022-06-17 08:14:32
Ilość wyświetleń: 245

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook