Czcionka:

A+A-

Kontrast:

II Szkolny Przegląd Talentów

II Szkolny Przegląd Talentów
Ubiegłoroczna edycja pokazała, że w naszych uczniach drzemie wiele umiejętności.
Pragniemy dzielić się nimi ze wszystkimi uczniami naszej szkoły, dlatego już 21 marca obudzi się nie tylko wiosna, ale również nasze talenty!
 
Zapraszamy do udziału w II Szkolnym Przeglądzie Talentów!
Prosimy zapoznać się z regulaminem.
‼️ Zgłoszenia do piątku 17 marca, Przegląd 21 marca ‼️
 
 
 
 

REGULAMIN SZKOLNEGO PRZEGLĄDU TALENTÓW

Czeczewo 21.03.2023 r. 1. Organizatorem przeglądu jest Szkoła Podstawowa w Czeczewie. Koordynator: Aleksandra Kreft.

 2. W przeglądzie mogą wziąć udział wszyscy chętni uczniowie Szkoły Podstawowej w Czeczewie oraz przedszkolaki z oddziału przedszkolnego.

 3. Celem przeglądu jest zaprezentowanie talentów uczniów przed otwartą publicznością oraz zachęcenie uczniów do rozwijania i pielęgnowania swoich pasji.

 4. W przeglądzie będzie można zaprezentować różnorakie talenty: śpiew, grę na instrumentach, recytację, pokaz aktorstwa, rysowanie/malowanie na żywo, sport i gry zręcznościowe (nie stwarzające zagrożenia bezpieczeństwa publiczności), taniec, balet, pokazy akrobatyczne itp.

 5. Uczniowie mogą występować samodzielnie; organizator dopuszcza występy duetów oraz występy grupowe w podziale na kategorie wiekowe:
  - 0 – III

  - IV – VI

  - VII – VIII

 6. Pokaz nie powinien trwać dłużej niż 3 minuty.

 7. Zapisy do udziału w Przeglądzie przyjmuje p.Aleksandra Kreft. Uczniowie mogą zgłaszać chęć udziału także u swoich wychowawców.

 8. Zgłoszenia będą przyjmowane do piątku, 17 marca.

 9. Uczniowie przygotowują się do przeglądu z pomocą rodziców, swoich trenerów lub nauczycieli, pod okiem których szlifują swój talent.

 10. Uczniowie, do występu których będą potrzebne podkłady muzyczne, instrumenty, wszelkie inne niezbędne rzeczy - zobowiązani są do dostarczenia podkładu organizatorowi przed Przeglądem lub przyniesienia innych rzeczy/ rekwizytów na sam występ.

 11. W przypadku zbyt dużej liczby zgłoszeń do udziału w przeglądzie, organizator zastrzega sobie możliwość przeprowadzenia wstępnych kwalifikacji i wyboru najciekawszych prezentacji lub decydować będzie kolejność zgłoszeń.

 12. Planowany termin Przeglądu Talentów – 21 marca 2023 r; miejsce: hol szkoły, godz. 10:00 (godz.może ulec zmianie).

 13. Uczniowie występujący w przeglądzie zostaną uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, drobnymi upominkami. Przewiduje się 3 wyróżnienia z nagrodami rzeczowymi w podziale na kategorie oraz w razie konieczności dodatkowe wyróżnienia:

  - 0 – III – 1 nagroda główna

  - IV – VI – 1 nagroda główna

  - VII – VIII – 1 nagroda główna

Data dodania: 2023-03-16 08:26:33
Data edycji: 2023-03-16 18:38:08
Ilość wyświetleń: 56

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook