
15 czerwca 2026 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów za udział w Ogólnopolskim Konkursie Przedmiotowym "Fenek". 10 uczniom z klas I- IV udało się uzyskać tytuł Laureata.
Laureaci: Leon Bogusz, Jan Chroboczek, Stanisław Orłowski, Michał Szałkowski, Szymon Wojsa, Zuzanna Buchalska, Ludwik Bogusz, Zofia Polachowska, Filip Cymanowski, Wiktor Kamiński.
Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych matematycznych sukcesów!
“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"




84-208 Kielno
ul. Gdańska 8