Czcionka:

A+A-

Kontrast:

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY VIII

POŻEGNANIE UCZNIÓW KLASY VIII

„Istota wspomnień polega na tym, że nic nie przemija”.

23.06.2022 r. w naszej szkole odbyło się pożegnanie uczniów klasy VIII. Na uroczystym apelu pojawili się uczniowie klasy VIII, ich rodzice, nauczyciele, uczniowie klas IV-VIIoraz pracownicy obsługi szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas również dyrektor szkoły p. Jerzy Stachurski, wychowawca w klasach 0-III – p. Elżbieta Czaja oraz wychowawca w klasach IV-V – p. Joanna Groth.

Po przywitaniu wszystkich obecnych na apelu nastąpiła część artystyczna, którą poprowadzili – Zuzanna Rum i Adam Wojtkuński. Wraz z pozostałymi uczniami klasy VIIa
i VIIb przenieśli nas w przeszłość. Podczas wesołych scenek pokazali nam jak od najmłodszych lat wyglądali, zachowywali i uczyli się nasi absolwenci.

Po części artystycznej nastąpiły podziękowania. Uczniowie klasy VIII podziękowali wszystkim swoim wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za mile spędzone chwile, dobre rady, naukę w murach naszej szkoły. Następnie podziękowania przekazała
p. Anna Kreft obecna wychowawczyni naszych absolwentów. Podziękowania odebrali rodzice, którzy bardzo aktywnie włączyli się w życie klasy i szkoły. Na zakończenie wzruszające podziękowania i zarazem życzenia od p.Ani popłynęły do absolwentów. W oku niejednego ucznia pojawiła się łezka wzruszenia.

Na koniec apelu zabrały głos poprzednie wychowawczynie uczniów klasy VIII oraz dyrektor szkoły p. Arkadiusz Domaros. Były kwiaty, dyplomy oraz moc prezentów.

Warto jeszcze dodać kilka słów do Was Drodzy absolwenci. Wasza podróż wciąż trwa, ale właśnie dobiega kresu jej kolejny etap – nauka w szkole podstawowej. Początek nie był łatwy – nowe obowiązki i ten niepokój: Czy dam radę? Czy na pewno dotrzymam innym kroku? Każde 45 minut lekcji zdawało się wiecznością, a dziewięć lat minęło jak jedna chwila.
Od nas, młodszych koleżanek i kolegów, nauczycieli, pracowników szkoły przyjmijcie najlepsze życzenia:

Życzymy Wam szczęścia, radości, wytrwałości oraz samych pogodnych dni. Niech Wasze serca będą wolne od nienawiści, a ręce pełne dobrych i owocnych czynów.Mamy nadzieję, że nie zapomnicie o naszej szkole.

Nie mówimy „Żegnajcie! ”.Mówimy ,,Do widzenia !”

Opracowała + foto: Anna Adamczyk

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/2q1mvgQUwF4UYrKY8

Data dodania: 2022-06-30 09:46:09
Data edycji: 2022-08-29 21:00:32
Ilość wyświetleń: 543

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook