Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja Dostępności
Deklaracja Dostępności
Reset
Reset

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI

ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI
Dzień Ziemi to wyjątkowa akcja, która ma przypominać wszystkim o tym, jak ważne jest promowanie postaw proekologicznych i ochrona środowiska. W naszej szkole, to ekologiczne święto przypominające o potrzebie dbania o naszą planetę obchodziliśmy 19 kwietnia 2024 r.
Każda z klas świętowała w swój własny, wyjątkowy sposób. Niektórzy rozpoczęli ten dzień zdrowym, wiosennym śniadaniem z wykorzystaniem darów Ziemi. Inni wykonywali wyjątkowe eko zabawki, wykorzystując przy tym butelki czy kartoniki. Dzieci brały udział w przyrodniczych zabawach, wykonywały tematyczne krzyżówki i las w słoiku. Nie obeszło się bez ekologicznych pogadanek i filmów edukacyjnych. Tego dnia dzieci przygotowywały również plakaty o tematyce „nasza eko szkoła” lub tworzyły piękne prace plastyczne. Starsze klasy posprzątały plac wokół naszej szkoły oraz zadbały o porządek w skrzyniach z ziołami i innymi roślinnymi skarbami.
To był wspaniały Dzień Ziemi i mamy nadzieję, że zaowocuje wrażliwością i mądrym postępowaniem wobec naszej Matki Ziemi.

 

 
 
Data dodania: 2024-04-22 13:14:15
Data edycji: 2024-05-13 19:48:12
Ilość wyświetleń: 204

“Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od Was nie wymagali"

Jan Paweł II

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji Publicznej
Logo Facebook
Facebook
Biuletynu Informacji Publicznej